Hakkımızda

Astürk, enerji sektöründe yatırımları amaç edinen bir sermaye firmasıdır. Astürk’ün hedefi Türkiye’de yenilenebilir enerji üzerine yoğunlaşan en büyük şirketlerden biri olmaktır.

As Grubun bir parçası olarak, enerji sektöründe ülke ekonomisine katkıda bulunarak kalite ve güvenlikten taviz vermeden ilerliyoruz.

 

500X

Temel felsefesi, yeni yasam koşullarına uyumlu mimari çözümlerle yasanabilir alanlar yaratmak olan As Grup, proje geliştirme, yapı ve  inşaat sektörlerinde elde ettigi saha tecrübesi ve bilgi birikimini,  2014  yılında yenilenebilir Enerji sektörüne de adim atarak kurumsal stratejisini faaliyet gösterdiği tüm alanlarda büyümeye cevirdi.

Geçen çeyrek yüzyılı aşkın sürede tarihi eser yenileme,kamu alanları yaratma, otel ve konut, AVM ve ofis projeleri ile  yapı sektöründe basari çizgisini kısa surede yakaladı . Özel sektörün uluslararası markalarına, ülkenin önde gelen eğitim kurumlarına projeler yarattı. Bu süreçte 450’nin uzerinde şantiyede çeşitli ölçeklerde inşaat projesi tamamladı. 2014 yılında ortakları ile birlikte enerji sektöründe de yer alarak, Güneş enerji santralleri faaliyetlerine başladı.

Yılların getirdiği tecrübe, yenilikçi yaklaşımlar ve günceli yakalama konusundaki özen ve ısrarı ile  As Grup projelerini üretirken kalite ve güvenlikten taviz vermeden, yeniliklere ve değişimlere pozitif yaklaşıyor.